Директору товариства повідомлено про підозру за самовільне зайняття земельної ділянки на острові Труханів
- Подробиці
- Опубліковано 24.02.2016 14:33
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1536
Київською місцевою прокуратурою №4 виявлено факт самовільного зайняття земельної ділянки на острові Труханів та незаконного будівництва на ній об’єктів рекреаційного призначення. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
Так, у ході досудового розслідування встановлено, що директор одного з столичних підприємств, не маючи жодного правовстановлюючого документа, самовільно зайняв земельну ділянку площею маже 10 соток, що відноситься до земель історико-культурного призначення, та самовільно звів на ній 2 нежитлових приміщення.
За наслідками проведення досудового розслідування місцевою прокуратурою складено повідомлення про підозру винній особі за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 197-1 КК України (самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці).
На даний час досудове розслідування триває, вирішується питання про звернення до суду з позовом про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.
Також з цієї категорії...

Головне управління культурної спадщини м....
19 июн. 2009 г.

Заява НМПУ щодо так званої...
15 окт. 2012 г.

Верховний суд України остаточно визначив...
19 июл. 2014 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.
Західні союзники в четвер у...
1 сент. 2025 г.

Станом на 12:20 у Києві...
7 сент. 2025 г.
Останні новини
09.09.2025 09:52
Збито та подавлено 60 ворожих БпЛА09.09.2025 09:47
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 вересня
Коментарі