П’ять причин, чому перший заступник Генерального прокурора Севрук не має права працювати в оновленій прокуратурі
- Подробиці
- Опубліковано 16.05.2016 11:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2182
1. Активна співпраця з Пшонкою, а саме:
- з 2006 року працював в ГПУ під безпосереднім керівництвом Пшонки;
- у грудні 2010 року був призначений Пшонкою прокурором Подільського району м. Києва (відомо, що за часів Пшонки на такі посади призначали виключно «перевірених» людей);
- з грудня 2012 року і до втечі януковича та Пшонки працював у ГПУ на посаді заступника начальника управління нагляду за міліцією (саме цей підрозділ мав не допустити свавілля міліції під час Революції Гідності);
- останню з численних нагород з рук Пшонки - звання «Почесний працівник прокуратури України» - Севрук отримав 17 січня 2014 року - на наступний день після «диктаторських законів 16 січня...»
2. Активний саботаж реформ у прокуратурі (за завданням Гузиря та Шокіна), а саме:
- неформально курував підготовку нормативної бази ГПУ, яка звела нанівець спроби оновити керівників та склад місцевих прокуратур;
- реалізував схему підконтрольних конкурсних комісій під час конкурсу в місцеві прокуратури (одну з комісій очолював сам);
- негласно курував службові розслідування проти працівників управління реформ;
- гальмував призначення в управління працівників з поза системи;
- медійно дискредитував спроби змін у системі.
3. Переслідування команди Генеральної інспекції (ГІ) ГПУ (спільно з Гузирем, Шокіним, Столярчуком та іншими) через затримання у липні 2015 року «діамантових прокурорів», а саме:
- ініціював службові розслідування і перевірки щодо працівників ГІ та заступників Генпрокурора, які її курували;
- саботував призначення слідчих і прокурорів у ГІ;
- дискредитував працівників ГІ та ідею створення ГІ як такої у ЗМІ тощо.
4. Службова недбалість чи зловживання, внаслідок якого з ГПУ нібито зникли документи про надання житла співробітникам прокуратури.
Саме Севрук після Гузиря відповідав за департамент матеріально-технічного забезпечення ГПУ. Тобто документи або зникли у нього з-під носа, або знищені за його вказівкою, або ж він свідомо вводить усіх в оману, що найбільш ймовірно. А матеріали щодо зловживань з бюджетними грошима у цьому підрозділі за результатами журналістського розслідування «Щедрий вечір у Генпрокуратурі» Дмитро Гнап за моєю ініціативою були внесені до ЄРДР і передані НАБУ для розслідування, як того вимагає закон. До речі, а чи не закрите раптом це кримінальне провадження?
5. Свідоме ігнорування антикорупційного законодавства.
Яскравий приклад – дружина Севрука працює в Академії прокуратури України весь той час, коли він як перший заступник Генерального прокурора курує питання діяльності Академії. Очевидно, Севрук не чув про конфлікт інтересів. А в 2016 році він ще й просуває свою дружину на посаду заступника начальника відділу підготовки прокурорів з представництва інтересів громадянина або держави в суді в Академії (http://www.ap.gp.gov.ua/ua/academy_court_interests.html). Відповідальність за дії подібного роду передбачена статтею 172-7 КУпАП. Пропоную новоствореному НАЗК провести перевірку з цього приводу та поінформувати суспільство про її результати.
Віталій Касько, facebook.com
Також з цієї категорії...
Керівник апарату ВР В.Зайчук прагне...
10 окт. 2012 г.
Затримано «посадовця» та поліцая з...
14 апр. 2015 г.
ГПУ розслідує факти зловживання службовим...
18 авг. 2017 г.
Набираючі популярність...
Газета The Washington Post втратила...
29 окт. 2024 г.
Поліція Києва розпочала кримінальне провадження...
4 нояб. 2024 г.
Школа обміну досвідом для молодих...
4 нояб. 2024 г.
Останні новини
05.11.2024 09:27
Алиби для президента05.11.2024 08:44
1260 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:
Коментарі