Журналіст ОПОРИ прокоментував події в громадській приймальні БПП - партії імені гаранта Конституції
- Подробиці
- Опубліковано 05.06.2016 16:40
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1815
Найцікавіше, що це відбувається в громадській приймальні політичної сили, яка носить ім'я Президента України (Гаранта Конституції, між іншим), яка, до речі, претендує на членство в Європейській народній партії (уявляєте таке, наприклад, в приймальні Християнсько-демократичного союзу Німеччини, чи Республіканців у Франції?). У цей же час Президент проводить прес-конференцію в Києві, де звітує про досягнення у сферах демократизації суспільства, реформ, прозорості влади та політики в країні, а з'їзд партії висуває іншого кандидата в цьому окрузі.
Першим на місце прибуває особа, яка відмовляється представитися, і, по приїзді поліції, називається Головою РДА (до речі, пані з приймальні подзвонила не в поліцію, а невідомій особі), який, за його словами, «випадково проходив поруч». Перше, що він робить - «привітно махає рукою», мабуть, вітаючись зі мною таким чином (відео додається). За весь період перебування в офісі даний чоловік навіть не спробував розібратись в ситуації, а лише спитав моє прізвище і хотів отримати моє посвідчення. Натомість, відверто брехав поліції, що бачив, як я нападав на працівника приймальні, хоча під час конфлікту його просто там не було.
Станом на сьогодні жодного дзвінка від представників БПП з пропозицією зустрітись і прояснити обставини я не отримав, а вони б, теоретично, мали бути зацікавленими розібратись в даному інциденті.
Отже, резюмуючи, по події ми маємо закриту провладну політичну силу, яка намагається приховати обставини своєї роботи від громадськості, декларуючи протилежне. При цьому виконавча влада налаштована «прикривати» такі дії, а не розбиратись по суті.
Бонус: Як я познайомився з Головою Ріпкинської РДА:
Святослав Бабіля, facebook.com
Також з цієї категорії...

Тимошенко намагається сховатися від відеоспостереження...
23 окт. 2012 г.

Ударівця хочуть позбавити можливості відстояти...
31 мая 2013 г.

ГПУ уклала угоду з фігурантом...
22 авг. 2019 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
11 мар. 2025 г.

1300 кацапів подохло минулої доби...
11 мар. 2025 г.

Збито балістичну ракету та 79...
11 мар. 2025 г.
Останні новини
11.03.2025 10:14
1300 кацапів подохло минулої доби на українській землі10.03.2025 09:27
1190 москалів подохло минулої доби на українській земліРоман Світан, військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, військовий льотчик-інструктор прокоментував можливу ситуація після перемир’я
Коментарі