Генпрокуратура завела справу на суддю, який зняв арешт з рахунків сім'ї Арбузова

gpu lutsenko zayava

 
Генеральна прокуратура України розпочала розслідування стосовно судді Печерського суду В'ячеслава Підпалого, який зняв арешт з рахунків і майна Сергія Арбузова та його дружини. Про це ГПУ повідомила у відповідь на запит народного депутата Мустафи Найєма, передає lb.ua.


Згідно з опублікованим документом, розслідування розпочато за статтею про «винесення суддями завідомо несправедливого вироку, рішення, ухвали або постанови».

Інформація про правопорушення внесена до Єдиного реєстру ще 5 грудня 2014, розслідування триває.

Про заходи, вжиті щодо судді Підпалого, не повідомляється.

Нагадаємо, 21 листопада суддя В'ячеслав Підпалий зняв арешт з рахунків і майна екс-глави НБУ Сергія Арбузова та його дружини. Кілька днів по тому арешт був відновлений. Сам Арбузов заявив, що нібито не зміг скористатися нагодою і фактично не отримав доступ до арештованих активів.



Коментарі

  +0 #1 JULIK 12 янв. 2015 г., 18:44:33
:-x НА КОЛ СУДЬЮ.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.