Генпрокуратура проводить слідчі дії у житловому будинку, який належить Андрію Клюєву
- Подробиці
- Опубліковано 21.06.2016 13:06
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1112
Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.10.2014 за підозрою екс - Глави Адміністрації Президента України А. Клюєва та інших у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27 (види співучасників), ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій), ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) КК України.
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Під час слідства, 01.06.2016, з метою відшукання речей та документів, які мають значення у провадженні та встановлення місцезнаходження підозрюваного А. Клюєва, суддею Печерського районного суду м. Києва надано дозвіл на проведення обшуку у житловому будинку, який згідно даних реєстраційної служби належить йому та розташований в смт. Козин Обухівського району.
21.06.2016 слідчо-оперативна група у складі працівників Генпрокуратури, Національної поліції України прибули за вказаною адресою для проведення слідчих дій, які тривають.
Також з цієї категорії...

ГПУ підставила Пшонку передчасним обвинуваченням...
5 февр. 2013 г.

Карпунцов: Влада визнала незаконність переслідування...
23 дек. 2013 г.

Затримано екс-директора КП «Миколаївський міжнародний...
30 дек. 2017 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
20 окт. 2025 г.

890 москалів подохло минулої доби...
20 окт. 2025 г.

Збито та подавлено 38 Ворожих...
20 окт. 2025 г.
Останні новини
20.10.2025 11:45
Збито та подавлено 38 Ворожих БпЛА20.10.2025 10:00
890 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 20 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі