На Дніпропетровщині судитимуть двох катів-поліцейських
- Подробиці
- Опубліковано 11.10.2016 12:49
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1633
Прокуратурою Дніпропетровської області направлено до суду обвинувальний акт відносно двох працівників поліції за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 127 (катування), ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) та ч. 2 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) КК України.
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Встановлено, що у лютому 2016 року до Верхньодніпровського відділення поліції Дніпродзержинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області був доставлений громадянин. Невдоволений відсутністю документів для отримання інформації щодо особи затриманого, капітан поліції наніс чоловікові не менше п’яти ударів ногами по тілу.
Згодом, вступивши у попередню змову з майором поліції, з метою будь-яким способом залякати потерпілого та отримати від нього заяву про відсутність до них претензій щодо побиття, правоохоронці гумовим кийком нанесли чоловікові численні удари по голові та тілу.
Потрапляння крапель крові на аркуш паперу під час написання заяви ще більше обурило працівників поліції, в результаті чого вони декілька разів вдарили потерпілого обличчям об стіл. Катування затриманого з метою створення штучних доказів законності своїх дій тривало декілька годин.
Довідково: санкціями вказаних статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

СБУ затримала молодика-учасника «розстрільної групи»,...
11 сент. 2014 г.

Царевич украинской Фемиды уверена: без...
3 мар. 2015 г.

За хабарництво судитимуть посадовця податкової...
31 июл. 2015 г.
Набираючі популярність...

Європейський Суд розглядає справу Юлії...
28 авг. 2012 г.

Микола Томенко: Влада не може...
23 нояб. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
8 июл. 2025 г.
Останні новини
08.07.2025 10:23
Знешкоджено 34 ворожих БпЛА08.07.2025 10:16
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі07.07.2025 09:06
1100 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі