ГПУ нагадує Сергію Лещенку про необхідність прибути на виклик суду
- Подробиці
- Опубліковано 24.01.2017 11:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1098

Національним агентством з питань запобігання корупції 06.12.2016 відносно народного депутата України С. Лещенка складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Участь прокурора, яка є обов’язковою, у судовому розгляді справи про правопорушення, пов’язане з корупцією, забезпечено прокурорами Генеральної прокуратури України.
Одночасно обов’язковою є присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. У разі ухилення від явки на виклик судді цю особу може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією України) піддано приводу.
Разом з цим, на призначене судом засідання 29.12.2016 С. Лещенко не з’явився.
Генеральна прокуратура закликає народного депутата дотримуватись вимог законів та прибути 25.01.2017 на чергове судове засідання до Печерського районного суду (м. Київ, пров. Хрестовий, 4) з метою реалізації права на захист та надання можливості суду прийняти законне рішення у межах розумних строків.
Фото obozrevatel.com
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
19.12.2025 13:30
Збито та подавлено 108 ворожих БпЛА19.12.2025 13:23
1220 каапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 19 грудня


Коментарі