Прокуратура Києва готує підозру викрадачам півторамісячної місячної дитини
- Подробиці
- Опубліковано 22.10.2017 11:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1689

У суботу, 21 жовтня, близько 12.30 співробітниками поліції на території міста Києва затримано двоє осіб, які обгрунтовано підозрюються у викраденні 1,5 місячної дитини, що мало місце 20 жовтня в Оболонському районі столиці.
На даний час Київською місцевою прокуратурою N5 вказаним особам готується повідомлення про підозру за ч.2 ст 146 КК України та клопотання про обрання запобіжних заходів. Із затриманими проводяться слідчі дії.
Крім того, прокуратурою спільно з поліцією вживаються всі можливі заходи та слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення інших осіб, які можуть бути причетними до вчинення цього зухвалого злочину, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.
Фото прес-служби ГПУ
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили найгарячіші новини України та світу станом на 13 березня


Коментарі