За скаргою Саакашвілі проти генпрокурора відкрили дисциплінарне провадження - документ
- Подробиці
- Опубліковано 21.02.2018 19:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1762

За скаргою Михайла Саакашвілі, стосовно Генпрокурора Юрія Луценка відкрили дисциплінарне провадження за вчинення дисциплінарного проступку. Про це йдеться у рішенні Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, яке надійшло адвокату Саакашвілі Руслану Чорнолуцькому, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».
14 грудня лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі подав дисциплінарну скаргу до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів про вчинення дисциплінарного проступку Генпрокурором Юрієм Луценко. Зокрема, Саакашвілі вбачає дисциплінарний проступок Луценка під час його брифінгу у Верховній Раді 5 грудня, де він оприлюднив відомості досудового розслідування у надуманій справі «грошей Курченка», публічно звинувачував Саакашвілі, висловлювався необ’єктивно через політичні мотиви і т.д.
«Щодо Генпрокурора може відкрите дисциплінарне провадження з таких підстав: розголошення таємниці, що охороняється законом, яка стала відомою прокурору під час виконання повноважень; втручання чи будь-який інший вплив прокурора у випадках чи порядку, не передбачених законодавством, у службову діяльність іншого прокурора, службових, посадових осіб; публічне висловлювання, яке є порушення презумпції невинуватості; необ’єктивність і упередженість прокурора», - йдеться у скарзі Саакашвілі.
У результаті Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів прийняла рішення відкрити дисциплінарне провадження стосовно Луценка.
«Встановивши відсутність підстав для відмови у відкритті дисциплінарного провадження, керуючись ст.46 ЗУ «Про прокуратуру» та пунктом 107 Положення про порядок роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, вирішено відкрити дисциплінарне провадження щодо Генерального прокурора Луценка Юрія Віталійовича», - повідомляється у рішенні, за підписом члена комісії А. Коваленко.


Юрій Луценко. Фото News24UA
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
10.02.2026 09:20
Збито та подавлено 110 ворожих БпЛА10.02.2026 09:10
980 москалів подохло минулої доби на українській землі09.02.2026 09:45
1250 кацапів подохло минулої доби на українській землі08.02.2026 11:13
Збито та подавлено 69 ворожих БпЛА08.02.2026 11:06
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 лютого


Коментарі