ДБР проводить обшуки в місцевій прокуратурі на Дніпропетровщині
- Подробиці
- Опубліковано 31.07.2019 20:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1277
Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань розслідують кримінальне провадження щодо можливого перевищення влади працівниками однієї з місцевих прокуратур Дніпропетровської області. Про це повідомляє прес-служба бюро.
За попередньою інформацією, прокурор однієї з місцевих прокуратур Дніпропетровської області здійснював процесуальне керівництво в рамках кримінального провадження; під час досудового розслідування згаданого кримінального провадження було вилучене певне майно; прокурор здійснив продаж згаданого майна через товарну біржу на суму понад 800 тис. грн.
Рішенням суду було накладено заборону розпоряджатись та використовувати вилучене майно до прийняття остаточного рішення у кримінальному провадженні.
Наразі відбуваються обшуки в одній з місцевих прокуратур Дніпропетровської області, у двох відділах поліції Дніпропетровської області та на товарній біржі.
Кваліфікація злочину: перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, якщо вони спричинили тяжкі наслідки (ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу України).
Процесуальне керівництво здійснює Генеральна інспекція Генеральної прокуратури України, оперативний супровід – Служба безпеки України.
Фото dbr.gov.ua
Також з цієї категорії...

Фірма, яка не виплачувала зарплату...
3 окт. 2013 г.

Чоловіка, який погрожував правоохоронцям гранатою,...
19 февр. 2016 г.

Прокуратура затримала голову сільради у...
19 апр. 2017 г.
Набираючі популярність...

Київські поліцейські викрили групу столичних...
22 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
24 мая 2025 г.

1130 москалів подохло минулої доби...
24 мая 2025 г.
Останні новини
24.05.2025 10:36
Збито 6 балістичних ракет, знешкоджено 245 ворожих БпЛА24.05.2025 10:28
1130 москалів подохло минулої доби на українській землі23.05.2025 09:54
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 23 травня обговорили наступні теми:
Коментарі