В Україні під час екстрадиції правоохоронці «загубили» в аеропорту Бориспіль інтернет-наркокороля
- Подробиці
- Опубліковано 16.08.2019 16:39
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1137
Правоохоронні органи України та Ізраїлю ведуть розшуки засновника віртуальної мережі збуту наркотичних речовин Telegrass Амоса Дова Сільвера. У п'ятницю, 16 серпня, його мали вислати з Києва до Тель-Авіва, після того, як український суд відхилив його апеляцію та дозволив депортувати його на батьківщину, передає Укрінформ.
Як повідомляє DW, яким чином Сільверу вдалося зникнути з поля зору українських правоохоронців, поки достеменно невідомо.
За повідомленням ізраїльських ЗМІ, після рішення суду Нацполіція України поспішила підготувати депортацію, не скоординувавши свої дії з ізраїльськими колегами. Обвинуваченого доставили до міжнародного аеропорту Бориспіль, зняли електронний браслет, він пройшов паспортний контроль і зник у зоні магазинів Duty-Free. Ізраїльська поліція повідомляє, що спільно з українськими колегами веде його розшук.
Адвокат Сільвера Урі Корев зазначив, що не знає, де саме перебуває його підзахисний, але додає, що Сільвера затримали українські спецслужби.
Амоса Дова Сільвера затримали в Україні у березні цього року. Попередньо ізраїльська прокуратура висунула йому та ще 26 особам низку обвинувачень у наркотрафіку, відмиванні грошей і за іншими статтями. Арешти паралельно проводилися в Ізраїлі, Україні, Німеччині та США.
Розслідування, що тривало близько року, велося детективами відділу Лахав 433, який називають «ізраїльським ФБР», спільно із правоохоронцями України, США, Німеччини, Румунії, Франції та Нідерландів. Загалом у справі допитали півсотні осіб. Арешт Сільвера, який за деякими даними має також громадянство США, проводився за участі СБУ та ГПУ.
Його вважають «мозком» популярної мережі Telegrass. Вона спеціалізувалася на збуті наркотичних речовин, передусім, марихуани, через платформу месенджера Telegram. За даними обвинувачення, мережа об'єднувала понад три тисячі наркодилерів і близько 100 тисяч клієнтів з обсягами збуту на мільйони доларів.
Після арешту в Києві Сільвера помістили до Лук'янівського СІЗО. Він публікував фото у соцмережах з підписом «важко пояснити, наскільки жахливими є тюрми в Україні» та твердив, що нестерпні умови створюють йому навмисно, аби він не опирався екстрадиції. Згодом головного фігуранта гучної справи перевели під домашній арешт. Тоді Сільвер охоче спілкувався з журналістами та наполягав на своїй невинуватості. У минулому Сільвер був активістом за легалізацію марихуани.
Амос Дов Сільвер. Фото зі сторінки у Facebook
Також з цієї категорії...
Каплін просить Генпрокуратуру перевірити прозорість...
6 янв. 2015 г.
Расследование смерти Чечетова прекращено
10 авг. 2015 г.
Генпрокуратурою викрито факти ухилення від...
31 мар. 2017 г.
Набираючі популярність...
В Україні - немає корупції....
23 окт. 2024 г.
Поліція Києва нагадує: використання салютів,...
31 дек. 2024 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
2 янв. 2025 г.
Останні новини
02.01.2025 08:33
1370 кацапів подохло минулої доби на українській землі01.01.2025 14:29
1250 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 31 грудня обговорив наступні теми:
Коментарі