Зятя испанского короля требуют посадить на четыре года

zyat korolya

 
Испанская прокуратура потребовала признать виновным королевского зятя Иньяку Урдангарина в мошенничестве, растрате и коррупции, а также приговорить его к четырем годам тюремного заключения, сообщает La Razon. 


Герцога де Пальма, женатого на Кристине (младшей дочери короля Хуана Карлоса), обвиняют в том, что в бытность руководителем благотворительного фонда "Ноос" он занимался отмыванием денег и другими финансовыми махинациями.

По данным следствия, королевский зять за несколько лет вывел из благотворительного фонда и растратил около шести миллионов евро.

Приговор может быть смягчен в том случае, если герцог и его сообщники признают вину, а также вернут растраченные средства.

Из-за коррупционного скандала, начавшегося в феврале 2012 года, Урдангарин перестал появляться на людях со своими родственниками из королевской семьи. Вместе с женой и детьми он перебрался в США, где ведет непубличный образ жизни.

Суд над зятем короля начался в феврале 2012 года, сообщает lenta.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.