Директора столичного дитсадка затримано на хабарі у 8 тис. грн
- Подробиці
- Опубліковано 16.05.2013 18:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2194
Працівниками прокуратури Печерського району міста Києва спільно зі співробітниками Печерського РУГУ МВС України в м. Києві затримано директора одного з дитячих садочків столиці, котрий вимагав та одержав 8 тис. гривень хабара. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Печерського району міста Києва.
Зазначені грошові кошти директор навчального закладу, призначений на цю посаду лише в березні поточного року, вимагав та одержав від приватного товариства за надання в оренду приміщень дитячого садка.
Посадовця затримано на «гарячому» у службовому кабінеті.
Печерським райуправлінням міліції за вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч.3 ст. 368 КК України («Одержання хабара») та розпочато досудове розслідування.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Печерського району.
Також з цієї категорії...

Відтепер кожен українець може вилити...
4 сент. 2012 г.

Міліція побила журналіста і відібрала...
1 сент. 2013 г.

Еще один факт для Гаагского...
30 янв. 2014 г.
Набираючі популярність...

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
Останні новини
28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі