За два тижні вересня в столиці повернено власникам 10 викрадених авто

kradigki dvori

 
Державтоінспекція звертає увагу водіїв на те, що найчастіше в столиці викрадають автівки уночі та надають перевагу машинам, що стоять у дворах під будинками. Лише за дві неділі в столиці розкрито та повернено власникам 10 транспортних засобів. Восени, найулюбленішими моделями автівок у зловмисників були «ВАЗи», «Volkswagen» та «Toyota». Увагу крадіїв привертали також мотоцикли і мопеди.


Але пильність інспекторів ДАІ стає на заваді крадіям транспортних засобів. Як приклад, уночі, 15 вересня, на території Деснянського району інспектори столичної Державтоїнспекції затримали підозріле авто «Жигулі». На прохання правоохоронціх водій не зміг надати документів на автівку. Окрім того, увагу інспекторів ДАІ привернув зламаний на водійських дверцятах замок. Під час детального огляду автівки виявилось також пошкодження замка запалення на рульовій колонки. Пояснити походження таких пошкоджень чоловік, що сидів за кермом «четвірки», не зміг. Втім, співробітники ДАІ на коментарях не наполягали; всі деталі, а особливо знервована поведінка керманича, вказували на те, що вітчизняний автомобіль щойно викрадено. Підозри працівників ДАІ підтвердилася, коли машину разом з водієм доставили до Деснянського районного управління міліції. Перевіривши належність стареньких «Жигулів» по обліках ДАІ, правоохоронці впевнилися, що власником автомобіля є жінка. Власниця повідомила, що  залишила свою машину біля будинку, і про те, що авто викрадене, дізналась після дзвінка міліціонерів.

Інший випадок незаконного заволодіння стався 18 вересня. До райуправілння міліції Подільського району звернувся 58-річний чоловік та повідомив, що у нього невідомі викрали мотоцикл марки «Cizeta 350», який він залишив у дворі будинку на вулиці Замковецька, 34. При обстеженні прилеглої території співробітники ДАІ помітили двоколісний транспортний засіб на вулиці Жашківській, який рухався в напрямку кооперативу «Бродський». Побачивши правоохоронців, підозрюваний зрозумів, що нікуди не втече і одразу ж зупинився. Керманичем виявився 40-річний киянин, який мешкає в Оболонському районі. Свій вчинок він пояснив тим, що не бажав йти додому пішки і вирішив доїхати на чужому мотоциклі. Порушника затримали та доставили до райуправління міліції для подальшого з’ясування всіх обставин події.

«Крадієві досить 2­3 хвилин, щоб заволодіти вашим авто, і зовсім мало часу, аби залишити місце злочину і виїхати за межі міста», - говорить начальник управління Державтоінспекції Анатолій Курінний. -- Саме тому ми рекомендуємо залишати автомобілі на стоянках, що охороняються, або у гаражних боксах. Крім того, варто потурбуватися про обладнання свого транспортного засобу протиугінними пристроями. Якщо такої можливості немає, варто залишати транспорт під освітленням – не кожен крадій наважиться вчинити крадіжку на видноті».

Державтоінспекція також звертає увагу водіїв на те, що розкриття угонів в більшій мірі залежить від власника транспортного засобу. Адже чим скоріше людина звернеться до органів внутрішніх справ, тим швидше будуть зорієнтовані наряди ДПС і у злочинців буде менше шансів вивезти транспортний засіб за межі міста.

Ольга Полякова, прес-служба УДАІ м. Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.