Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом вбивства міліціонера
- Подробиці
- Опубліковано 20.10.2014 16:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2428
Прокуратурою міста Києва розпочато кримінальне провадження за фактом умисного вбивства міліціонера, що сталося напередодні в одній з фінустанов Голосіївського району. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
Вчора до чергової частини Голосіївського райуправління міліції надійшло повідомлення, що в одному з банків виявлено труп чоловіка. Прибувши на місце злочину, правоохоронці встановили особу загиблого. Ним виявився 38-річний прапорщик міліції, який працював у службі охорони вказаного банку.
У ході першочергових слідчих дій встановлено, що, перебуваючи на своєму робочому місці, прапорщик разом із напарником розпивав спиртні напої. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, товариш загиблого так і не зміг пояснити правоохоронцям, як сталася трагедія та звідки в нього вогнепальне поранення руки. Наразі його затримано.
Під час обшуку кімнати охорони правоохоронцями вилучено 2 пістолета Макарова, патрони до них та 3 порожні пляшки з-під горілки.
Прокуратурою міста Києва внесено до ЄРДР відомості про правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).
Досудове розслідування триває.
Також з цієї категорії...

Сирийские ПВО обстреляли очередной турецкий...
26 июн. 2012 г.

Рейдери захопили одеський «Привоз», підприємці...
24 июл. 2012 г.

Губернатор Одеси «замовив» керівника ринку...
23 мар. 2013 г.
Набираючі популярність...

Черговий свідок у справі Луценко...
9 нояб. 2011 г.

9 июля Интернета лишатся 350...
25 апр. 2012 г.

Про власть: «Ох, у яра,...
9 мая 2012 г.
Останні новини
18.10.2025 10:55
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА18.10.2025 10:47
1150 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.10.2025 10:55
Збито та подавлено 35 ворожих БпЛА17.10.2025 08:46
730 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 16 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі