За добу у Києві в ДТП травмовано двоє юнаків-велосипедистів
- Подробиці
- Опубліковано 23.07.2015 16:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1878
Перша автопригода, в якій травми отримав 16-річний велосипедист, сталася о 10 годині ранку у Солом’янському районі. Там, на вулиці Садовій, 70/110 водій автомобіля «KIA CERATO» скоїв наїзд на велосипедиста. Хлопця із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку доставлено до дитячої лікарні «Охматдит».
Цього ж дня, увечері, в Шевченківському районі, травмовано ще одного юнака. Це сталося о 20 годині 30 хвилин на вулиці Володимирській, 54. Водій, керуючи автомобілем «RENAULT MEGANE», допустив наїзд на 19-річного велосипедиста. Його із закритою травмою грудної клітини госпіталізовано до лікарні. Розпочато розслідування.
Загалом, у Києві, за 22 липня, зареєстровано 5 дорожньо-транспортних пригод, в яких одна людина (пішохід) загинула та п’ятеро осіб отримали травми.
Щоб уберегтись від біди, столична Державтоінспекція радить водіям не перевищувати швидкість, неухильно дотримуватися інших вимог Правил дорожнього руху та не забувати про уважність та обережність за кермом.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
22.11.2025 10:15
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА22.11.2025 08:57
1170 кацапів подохло минулої доби на українській земліВійськовий експерт Роман Світан в інтерв'ю з Євгенією Кутновою пояснив логіку путіна, ризики для Києва та підстави для 40 трлн репарацій


Коментарі