Поліція Київщини за вихідні відсторонила від керування тринадцять нетверезих водіїв
- Подробиці
- Опубліковано 30.05.2016 10:49
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1253
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД ГУНП у Київській області.
Найбільш розповсюдженими порушеннями залишаються невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки, недотримання безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування, а також проїзду перехресть та пішохідних переходів.
Загалом за вихідні у Київському регіоні зареєстровано сім ДТП, в яких одна особа загинула та семеро людей отримали травми. Серед травмованих – четверо пішоходів, один з яких неповнолітній.
Шановні водії! Працівники поліції Київщини вкотре закликають до неухильного дотримання правил дорожнього руху. Перевищення безпечної швидкості, порушення правил маневрування та не дотримання правил безпеки на дорозі може призвести до трагічних наслідків.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.06.2026 09:33
Збито та подавлено 132 цілі противника28.06.2026 09:27
1250 москалів подохло минулої доби на українській землі27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак розповість головні новини України та світу станом на 27 червня


Коментарі