У Києві правоохоронці протягом години знайшли та повернули батькам дитину
- Подробиці
- Опубліковано 07.03.2017 16:20
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1761

Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, до чергової частини Оболонського управління поліції від місцевої мешканки надійшло повідомлення про те, що в неї загубилася дитина неподалік вулиці Федора Максименка. За вказаною адресою прибули співробітники 3-го територіального відділу поліції з обслуговування селища Пуща-Водиці на чолі із т.в.о. начальника відділу Віталієм Мусієнко.
Правоохоронцям жінка розповіла, що гуляючи із сином, в якийсь момент випустила його із поля зору. Вона деякий час намагалася самостійно його знайти, покликавши на допомогу чоловіка, але пошуки не дали результату.
Киянка детально описала поліцейським зовнішній вигляд свого сина. Правоохоронці терміново розпочали пошуки дитини.
Згодом поліцейські зупинили чоловіка, який перебував за кермом трактора, та почали розпитувати, чи він не бачив дорогою маленького хлопчика. Водій розповів, що схожу за описом дитину він підібрав та завіз до себе на роботу у с. Горенка Києво-Святошинського району та залишив зі своїми колегами до з’ясування усіх обставин.
Правоохоронці виїхали до вказаного населеного пункту і забрали 8-річного хлопчика. Поліцейські поспілкувалися із дитиною, перевірили її психологічний стан та розпитали, чи ніхто її не ображав. Хлопчик розповів, що він просто гуляв лісом і зовсім не злякався.
Поліцейські повернули дитину батькам, із якими провели профілактичну бесіду.
Пуща-Водиця. Фото Wikimapia
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.12.2025 09:23
Збито та подавлено 57 ворожих БпЛА16.12.2025 09:15
1150 кацапів подохло минулої доби на українській землі15.12.2025 20:52
СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 15 грудня


Коментарі