У Львові з’явилися протест-графіті проти нового кримінально-процесуального кодексу

k

 

Нещодавно графіті проти нового кримінально-процесуального кодексу з'явилися на вулицях Львова. Таким чином львівський осередок Чорного Комітету продовжив акцію, що вже встигла відбутися у Києві та Сумах.


Так само, як і на попередніх акціях, на малюнку був зображений чоловік за гратами та підпис під ним «я ходив без паспорта».

Нагадуємо, що новий КПК почав діяти з 20 листопада. Згідно умов Кодексу працівники МВС мають право затримати будь-якого громадянина на 72 години в тому випадку, якщо в нього не буде з собою паспорта.

Окрім того, новий КПК дозволяє порушити кримінальну справу, проводити слідчі дії,а також обшук без відома підозрюваного. Також працівники міліції зможуть встановити відео та аудіо контроль за підозрюваним навіть без дозволу суду, лише з ініціативи слідчого.

Акція продовжуватиметься і надалі. Долучитися до неї також може кожен охочий, повідомляє прес-служба ЧорКому.

k2

k3

k1



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.