Студенти заявляють про тиск з боку заступника Євгена Сулими
- Подробиці
- Опубліковано 17.02.2014 22:44
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2678
Студент оголосив про початок формування осередків Майдану у вишах, а також про тиск на студентів і НПУ в цілому, де був офіційно сформований перший осередок. Посадовою особою, причетною до тиску на студентів і університет, Кротенко вважає заступника міністра освіти Євгена Сулиму, який має в університеті особисті інтереси і який, на думку студентів і викладачів НПУ, може претендувати на місце ректора університету. Він очолює одну з кафедр в Інституті політології і права, якої фактично не існує – жодних інших співробітників на ній не має і навчання для студентів не проводиться.
«Панові Сулимі передали попередження, що якщо він не припинить втручатися в справи НПУ та збирати інформацію і тиснути на студентів, то студенти приїдуть до нього в гості в місто Ірпінь, де він проживає», - повідомив студент.
Крім того, Кротенко зазначив, що протягом останнього тижня відбувся ряд нападів на студентів, що проживають в гуртожитку №4 в Солом’янському районі. Нападники діяли групами, приховуючи обличчя та використовуючи газ та палиці.
Також Кротенко закликав всіх студентів починати формувати осередки Майдану у своїх вишах та приєднатися до завтрашньої акції «Мирний наступ» і прийти зранку на Майдан.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
У новому випуску ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили головні новини за 21 грудня


Коментарі