​Акція «Привіт, Головліт!», або Непотріб Бородянського, Ткаченка, Потрураєва - на сміття, Бо Радянський

Під гучний акомпанемент міжнародних перевізників журналісти та члени незалежної медіапрофспілки провели акцію під Кабінетом Міністрів «Привіт, Головліт!», направлену проти законопроектів від Ткаченка-Потураєва «Про медіа» та Бородянського щодо протидії дезінформації, які є аналогом сталінських правил та законів, направлених на знищення свободи слова та громадянського суспільства.


Обидва шедеври — антиконституційні, законопроект «Про медіа» отримав негативний відгук Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України як такий, що повинен бути повернутий авторам. Але тріо-сталіністів не цікавить юридичний аспект, та не цікавить, що їхній мотлох порушує ратифіковані ж Україною європейські конвенції. Вони (не інакше, як під керівництвом ФСБ-КДБ росії) створили і відстоюють законопроекти, що направлені на перетворення України на концтабір.

Журналістська спільнота повстала проти такого безсоромного посягання на права журналістів та громадян, а певна категорія журналістів ще добре пам'ятає Головліт - «орган державного управління Союзу Радянських Соціалістичних Республік, що здійснював цензуру друкованих творів і захист державних таємниць в засобах масової інформації в період з 1922 по 1991 роки.

Головліт мав право на заборону видання і розповсюдження творів:

що містять агітацію проти Радянської влади;

що розголошують військову таємницю;

що пробуджують суспільну думку шляхом викладення неправдивих відомостей;

що пробуджують національний і релігійний фанатизм;

що мають порнографічний характер» - повідомляє Вікі.

Усі ці ж самі функції викладено у пропонованому смітті від Бородянського, Ткаченка, Потрураєва. Саме радянська влада, через Головліт, встановила правила видачі дозволів на розповсюдження будь-якої літератури та інформації, контроль над журналістами та літераторами, та створила спілки, куди повинні були входити останні. Якщо ж людина не була членом такої спілки, вона не могла працювати журналістом, або друкувати книжки.

І ось саме такі норми пропонують у смітті, що назвали законопроектами, від Бородянського, Ткаченка, Потрураєва. У пропонованих новелах передбачено поділ журналістів на своїх та чужих (а чужі, що не члени спілки, позбавляються права на професію), а також передбачена кримінальна відповідальність для кожного громадянина, який щось не так скаже про владу (і це назвуть дезінформацією).

Саме проти такого свавілля - повернення до сталінських стандартів і виступили журналісти. І виступатимуть і надалі, поки ці новели не підуть на сміття разом з їх авторами.

Конфлікти і закони

Фото Конфлікти і закониКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Учора під час ворожого обстрілу зазнав поранення та помер під час евакуації один наш герой. Ще троє наших мужніх оборонців отримали поранення

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.