Суд взяв під варту одного з фігурантів у справі про викрадення черниць

monahini pechsud

 
Сьогодні, 23 серпня, за клопотанням прокуратури Печерський райсуд прийняв рішення про арешт підозрюваного у замаху на умисне вбивство й розбійному нападі на настоятельку Свято-Покровського монастиря та її помічницю. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У рамках розслідування кримінального провадження у замаху на умисне вбивство київських черниць одному з фігурантів справи, 33-річному мешканцю смт Коцюбинське Київської області, оголошено про підозру у скоєнні ще одного злочину стосовно монахинь – розбійного нападу (ч.2 ст.187 КК України).

Суд підтримав позицію прокуратури щодо обрання підозрюваному міри запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Нагадаємо, 2 серпня Печерський райсуд столиці заарештував п’ятьох виконавців викрадення черниць. Раніше цей же суд взяв під варту 40-річного киянина, якого підозрюють в організації цього злочину.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.