За підбурювання до дачі хабара засуджено директорку столичної бізнес-компанії
- Подробиці
- Опубліковано 09.09.2013 08:45
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2915
У травні поточного року під час проведення огляду вантажу, що надійшов на адресу столичної фірми, працівники Київської регіональної митниці виявили порушення, зокрема, заниження вартості товару.
Для уникнення перешкод в отриманні свого майна власник товару звернувся за допомогою до керівника фірми, що здійснювала юридичне супроводження вказаного вантажу. У свою чергу директор повідомила, що для владнання цього питання необхідно передати митникам грошову винагороду в розмірі 9 тис. доларів.
При цьому жінка зауважила, що відмова від її пропозиції обернеться підприємцю конфіскацією вантажу та штрафними санкціями.
Під час одержання обумовленої суми 37-річну зловмисницю було затримано.
В ході досудового розслідування за фактом підбурювання до надання неправомірної вигоди службовим особам Київської регіональної митниці зловмисниця повністю визнала свою вину та погодилася на укладання угоди про визнання винуватості.
Суд затвердив укладену угоду, визнав директорку товариства винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.27 КК України, ч.2 ст.369 КК України (підбурювання до надання неправомірної вигоди) та призначив їй покарання у вигляді штрафу у розмірі майже 13 тис. грн.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
06.11.2025 10:02
Збито та подавлено 108 ворожих БпЛА06.11.2025 09:57
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі05.11.2025 09:37
Збито та подавлено 61 ворожий БпЛА05.11.2025 09:30
900 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 4 листопада


Коментарі