Справу про масове отруєння дітей у Дніпровському районі призначено до розгляду по суті

d1

 

Сьогодні у Дніпровському райсуді столиці відбулося підготовче судове засідання у кримінальному проваджені про масове отруєння дітей у дитсадку №455. За результатами проведення судового процесу справу було призначено до розгляду по суті на 23 жовтня. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Дніпровського району міста Києва.


Нагадаємо, завідувача, медичну сестру та кухаря вказаного навчального закладу судять за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 137 КК України – Неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей.

Досудовим слідством встановлено, що до посадових обов’язків саме цих працівників входив контроль за якістю продуктів харчування, умовами їх зберігання та санітарним станом харчоблоку.

Як повідомлялося,  у червні поточного року 43 малюка віком від 3 до 6 років після відвідування дитячого садка №455 були госпіталізовані з діагнозом «сальмонельоз». За результатами експертизи, збудник інфекції містився у вермішелевій запіканці, яку вживали діти.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.