Суд зняв кримінальне обвинувачення з журналіста «Дорожнього контролю»
- Подробиці
- Опубліковано 27.01.2014 14:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6991
Шевченківський райсуд зняв кримінальне обвинувачення з активіста «Дорожнього контролю» Андрія Дзиндзі. Його звільнили в залі суду. Про це повідомляється на сторінці Євромайдан SOS в Facebook, передають «Конфлікти і закони».
Раніше в ході судового засідання прокурор висловився за звільнення Андрія Дзиндзі від кримінальної відповідальності.
Нагадаємо , журналіста і керівника Дорожнього контролю з оперативної роботи Андрія Дзиндзю затримали 1 грудня за підозрою в організації заворушень на Банковій.
Його адвоката Віктора Смалія затримали 9 грудня за підозрою в замаху на життя судді. Пізніше суд заарештував обох на 2 місяці.
Також з цієї категорії...

Киреев поет «соло», прокуратура -...
15 июл. 2011 г.

Адвокат Ілля Новіков дав покази...
24 нояб. 2016 г.

Чиновника Хмельницької міської ради суд...
5 июл. 2018 г.
Набираючі популярність...

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.

Євгенія Тимошенко поскаржилася на Януковича...
12 апр. 2012 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі