П’ятьом «в’язням Грушевського» пом’якшено запобіжні заходи

img 4692

 

Сьогодні Апеляційний суд Києва задовольнив клопотання процесуальних керівників та ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу 5 учасникам масових заворушень у центрі столиці на більш м’який. Про це поінформувала керівник прес-служби прокуратури міста Києва Яна Соболевська, повідомляють «Конфлікти і закони».


«Прокуратура міста Києва за результатами проведення першочергових слідчих дій у кримінальному провадженні здобула більш детальну інформацію про участь у масових заворушеннях деяких з підозрюваних. На даний момент в матеріалах слідства з’явилися данні, які вказують на ступінь активності цих чоловіків у масових заворушеннях, що дає можливість поставити питання про застосування до них запобіжного заходу, не пов’язаного з триманням під вартою. Саме тому в Апеляційному суді прокурори висловлювали свою позицію щодо зміни п’ятьом підозрюваним запобіжного заходу на більш м’якій, зокрема домашній арешт», - наголосила Я. Соболевська.

Нагадаємо, на сьогодні у масових протистояннях, які тривали у центрі столиці, підозрюються 64 особи, з яких 44 перебувають під вартою.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.