Прокуратура столиці ініціювала перегляд судових рішень у «політичних» справах

prok riev new

 
Прокуратура міста Києва, використовуючи всі можливості, надані чинним кримінальним процесуальним законодавством, ініціювала перегляд судових рішень щодо осіб, незаконно притягнутих до кримінальної відповідальності з політичних мотивів та внаслідок вибіркового правосуддя.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Так, на розгляд Шевченківського та Голосіївського районних судів міста Києва направлено заяви про перегляд за нововиявленими обставинами вироків про пошкодження пам’ятника Леніну в серпні 2009 року та у так званій кримінальній справі «9 березня» щодо масових заворушень, пов’язаних з проведенням суспільно-політичної акції «Україна без Кучми» у 2001 році.

Хід судових розглядів зазначених справ перебуває на особливому контролі прокурора міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.