Прокуратура у суді відстоює право власності на квартиру двох пенсіонерок, яка була незаконно відчужена шахраями

shevchen sud

 
Прокуратурою міста Києва заявлено позов до Шевченківського райсуду столиці з вимогою повернути квартиру у центрі столиці двом пенсіонеркам-інвалідам. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Спірне помешкання на вулиці Прорізній загальною площею 123 м² належало двом літнім киянкам – 95-річній матері (інваліду війни 1 групи, учаснику оборони Києва) та її 62-річній доньці (інваліду 3 групи).

Як з’ясувалося, поки донька доглядала за старенькою матір’ю у лікарні, зловмисники спланували схему заволодіння їхнім житлом. Вони підробили паспорти жінок та оформили на підставну особу фіктивне доручення на право розпоряджатися усім належним їм майном. У подальшому шахраї незаконно продали помешкання стороннім людям.

У своїх позовних вимогах столична прокуратура вимагає накласти арешт на вказану квартиру та повернути її законним власницям.

Нагадаємо, що Апеляційний суд Києва підтримав позицію столичної прокуратури та визнав недійсним продаж квартири пенсіонерок.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.