Суддю Вовка не узяли під варту

suddya vovka

 
Голосіївський районний суд Києва не задовольнив клопотання прокуратури про обрання судді Печерського районного суду Києва Сергію Вовку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Таке рішення оголосила слідчий суддя Оксана Мірошниченко, передає РБК-Україна.


«Дане клопотання не підлягає задоволенню», - заявила Мірошниченко.

Суд прийшов до висновку, що прокурором не доведена необхідність обрання запобіжного заходу підозрюваному Вовку.

Суддя зазначила, що в клопотанні відсутні докази ризиків того, що суддя Вовк може перешкоджати слідству, а також переховуватися від слідства.

Суд врахував позитивну характеристику підозрюваного, а також міцні соціальні зв'язки.

Суддя Печерського районного суду міста Києва Сергій Вовк підозрюється у прийнятті завідомо неправосудного рішення у цивільній справі, яким позбавив законного власника його майна. Його дії кваліфікуються за ч.2 ст.375 КК України.

Нагадаємо, 4 березня, Верховна Рада дала згоду на затримання і арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва - Сергія Вовка, Віктора Кицюка та Оксани Царевич.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.