Суддю Вовка не узяли під варту

suddya vovka

 
Голосіївський районний суд Києва не задовольнив клопотання прокуратури про обрання судді Печерського районного суду Києва Сергію Вовку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Таке рішення оголосила слідчий суддя Оксана Мірошниченко, передає РБК-Україна.


«Дане клопотання не підлягає задоволенню», - заявила Мірошниченко.

Суд прийшов до висновку, що прокурором не доведена необхідність обрання запобіжного заходу підозрюваному Вовку.

Суддя зазначила, що в клопотанні відсутні докази ризиків того, що суддя Вовк може перешкоджати слідству, а також переховуватися від слідства.

Суд врахував позитивну характеристику підозрюваного, а також міцні соціальні зв'язки.

Суддя Печерського районного суду міста Києва Сергій Вовк підозрюється у прийнятті завідомо неправосудного рішення у цивільній справі, яким позбавив законного власника його майна. Його дії кваліфікуються за ч.2 ст.375 КК України.

Нагадаємо, 4 березня, Верховна Рада дала згоду на затримання і арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва - Сергія Вовка, Віктора Кицюка та Оксани Царевич.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.