Суд зняв арешти в шести банках із рахунків компанії Ахметова

rah ah

 
Печерський суд Києва зняв арешт з рахунків компанії «Нафтогазвидобування» в шести українських банках 31 грудня. Про це стало відомо з двох визначень Печерського суду Києва від 21 грудня і від 30 грудня 2015 року, розміщених в Єдиному реєстрі судових рішень. Кілька днів тому той же суд скасував арешт вуглеводнів, які були видобуті на свердловинах Мачухського і Семиренківського родовищ.


Арешт на 15 рахунків «Нафтогазвидобування» в шести українських банках був накладений в середині червня минулого року. Тоді ж у компанії були арештовані вуглеводні, видобуті на свердловинах №1, 2, 3, 4, 5, 51, 52 Мачухського родовища і свердловинах №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 51, 60, 62, 63, 64, 70 Семиренківського родовища, пише tyzhden.ua.

Санкція була застосована в рамках кримінального розслідування (початого в 2013 році) про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. За рішенням суду, видобувному підприємству заборонялося використовувати або відчужувати видобутий газ, користуватися рахунками.

У суді юристи «Нафтогазвидобування» доводили, що розмір збитку державі від несплати податків неспівставний із арештованими сумами на рахунках компанії. Більше того, слідчими навіть не було встановлено, скільки грошей знаходилося у «Нафтогазвидобування» в банках (сума в судових документах не уточнюється).

Суддя Володимир Карабань погодився з цими та іншими доводами, знявши арешт з усіх рахунків компанії 30 грудня 2015 року.

Аналогічним результатом для «Нафтогазвидобування» закінчився і другий суд, де її юристи оскаржували заборону на відчуження вуглеводнів, видобутих компанією на Семиренківському і Мачухському родовищах. Тож, заборона на відчуження вуглеводнів, видобутих на 24-х свердловинах в Полтавській області, знята, повідомляє expres.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.