Убивця рідної матері проведе за гратами 9 років

apelyats sud

 
Апеляційний суд Київської області залишив без змін рішення суду першої інстанції стосовно чоловіка, який ножем зарізав рідну матір.


Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у зв’язку з чим між чоловіком та його матір’ю виникли неприязні стосунки, останній схопив ножа та наніс удар матері в серце. Від завданої травми жінка померла.

Дії зловмисника кваліфіковані за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство), повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Київської області.

Вироком Фастівського міськрайонного суду Київської області чоловіка засуджено до 9 років позбавлення волі.

Проте, не погоджуючись із таким рішенням суду, злочинець подав апеляційну скаргу. Прокуратурою Київської області були надані беззаперечні докази стосовно законності вироку суду першої інстанції. Апеляційний суд залишив це рішення без змін.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.