Затриманих фальшивомонетників з Нідерландів суд взяв під варту

pech raysud

 
Прокуратурою Київської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою двох підданих Королівства Нідерландів та двох громадян України у виготовленні, зберіганні, придбанні, перевезенні, пересиланні, ввезенні в Україну з метою збуту та збуті підроблених грошей в особливо великому розмірі, вчинені організованою групою, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 199 КК України.


Нагадаємо, зловмисники мали намір збути підроблені кошти у сумі 1 млн євро, під час збуту частини грошей у сумі 300 тисяч євро фальшивомонетчиків затримано правоохоронними органами.

Як повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Київської області, ухвалами Печерського районного суду міста Києва до іноземців застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, на виконання вимог кримінального процесуального законодавства України визначено заставу у розмірі 826 800 гривень кожному.

До двох громадян України застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, визначено заставу у розмірі 137 800 гривень кожному.

Досудове розслідування триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.