Суд не виправдав обвинувачуваних у справі побиття Юлії Тимошенко в колонії

timoshenko sizo

 
Апеляційний суд Харківської області виніс рішення за апеляціями на рішення Комінтернівського райсуду Харкова у справі про застосування сили до лідера «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко працівниками Качанівської виправної колонії (Харків) під час її примусового транспортування в ЦКБ №5 (Харків).


«Суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги захисту, який вимагав виправдати обох обвинувачених, і частково задовольнив апеляцію держобвинувачення. Він скасував штраф, який вони повинні були заплатити, але залишив у силі основне покарання: три роки позбавлення волі для Андрія Коваленка (колишнього першого заступника начальника колонії) і три роки позбавлення волі з випробувальним терміном 3 роки для Андрія Парамея (колишнього заступника начальника колонії) », - сказав кореспонденту агентства «Інтерфакс-Україна» адвокат Ю. Тимошенко Олександр Плахотнюк.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.