Зловмисника, який вбив колишню дівчину та поранив ножем ще двох людей, засуджено до 20 років тюрми
- Подробиці
- Опубліковано 09.03.2016 16:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2075
Надзвичайна подія сталася 26 серпня минулого року у Святошинському районі.
Зустрівши на вулиці Уборевича свою колишню дівчину, зловмисник на ґрунті ревнощів наніс потерпілій 14 смертельних ножових поранень, після чого поранив ножем ще двох людей – хлопця загиблої, а також випадкового перехожого, який намагався завадити злочинцю втекти з місця події.
За результатами проведення досудового слідства 25-річному молодику, який вже був раніше засуджений за спричинення тяжких тілесних ушкоджень, повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 125, ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 15 п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України.
Підтримавши позицію прокуратури, Святошинський районний суд м. Києва виніс зловмиснику обвинувальний вирок та призначив йому покарання у виді 20 років позбавлення волі.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
26.06.2026 09:40
Збито та подавлено 177 цілей26.06.2026 09:34
1310 москалів подохло минулої доби на українські землі25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 26 червня


Коментарі