Body Кернеса усилило свою охрану в суде. Журналистов - близко не подпускают

kernes vsude

 
В Киевском райсуде Полтавы началось очередное заседание в деле Харьковского городского головы Геннадия Кернеса и двух его охранников, обвиняемых в похищении, пытках и угрозе убийством двух активистов Евромайдана в январе 2014 года. Об этом сообщает Укринформ.


«Кернес не явился на прошлое, 11-е по счету, заседание суда 29 февраля, и суд перенесли на 14 марта по его ходатайству в связи с плохим состоянием здоровья. Продолжается слушание показаний свидетелей по делу», - отметили в суде.

«Кернес присутствует в зале. Его охрана усилена. Вместе с частными охранниками меры безопасности в зале и во дворе обеспечивают полицейские в шлемах. Журналистов попросили не подходить к Кернесу очень близко», - сообщает Укринформ.

Как известно, 29 февраля на суд как свидетель был заявлен советник главы МВД Украины, народный депутат Антон Геращенко.

Кернес и его охранники не признают вину и заявляют о фальсификации дела. Им грозит до 15 лет тюрьмы.



Коментарі

  +1 #1 Сергій Лебідь 14 мар. 2016 г., 11:58:58
Шкода..
А я - як журналіст...дуже хотів би плюнути в мурло...кернесів...

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.