Апеляційний суд продемонстрував свою залежність від ГПУ

kvartira kasko

 
Апеляційний суд сьогодні продемонстрував свою упередженість та залежність від ГПУ. Прокурор прямо на процесі визнав, що:


А) Підозра у справі не була вручена мені у встановленому законом порядку;

Б) Прокуратура порушила закон, звертаючись із клопотанням про виселення з житла.

Проте суд залишив арешт (квартири – ред.) в силі, скасувавши, щоправда, заборону використання житла.

Чому суд практично у такому ж складі у травні скасовував аналогічний арешт як незаконний і необґрунтований, а сьогодні залишив його в силі?

Коли і як прокуратура збирається відшкодовувати шкоду, заподіяну власними незаконними рішеннями та діями?

Скільки ще людей в країні будуть потерпати від нахабства і нехтування законом нинішньою прокуратурою, яку ніхто так і не збирається реформувати?

Словом, чергові питання без відповідей.

Віталій Касько, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.