Апеляційний суд розглядатиме скаргу САП на заставу для ключового фігуранта «справи Онищенка» В.Постного

apelyats sud

 
Сьогодні, 28 липня о 13:45 в Апеляційному суді м. Києва відбудеться чергове засідання, присвячене розгляду скарги прокурорів САП на рішення Солом’янського суду про обрання 1,5 млн. грн застави для одного ключових фігурантів «газової справи» Валерія Постного.


Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України, передають «Конфлікти і закони».

Валерія Постного було затримано 15 червня разом з іншими дев’ятьма підозрюваними в організації корупційної схеми з перепродажу газу, видобутого за договорами спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Незважаючи на те, що сума застави для пересічних фігурантів даного розслідування варіювалася від 50 до 200 млн грн, Валерію Постному, який відігравав одну з керівних ролей у злочинній організації, рішенням слідчого судді Солом’янського суду було призначено усього 1,5 млн грн застави. Це при тому, що суд був обізнаний про те, що під час обшуку індивідуальних банківських сейфів В.Постного було вилучено 180 тисяч євро та 250 тисяч доларів.

З моменту подання Антикорупційною прокуратурою апеляційної скарги на рішення щодо застави В.Постному, минуло вже більше місяця, однак суд досі не приступив до розгляду скарги. Засідання декілька разів переносилися через заяви сторони захисту про те, що Постний є нібито важко хворим, перебуває у «неконтактному стані» і тому не може брати участь у судових засіданнях.

Детективи НАБУ отримали висновки незалежної судово-медичної експертизи, які свідчать про те, що В.Постний симулює наявність у нього проявів захворювання.

«Стан свого здоров’я…., який демонструє Постний В.М…. не містить в собі будь-якого об’єктивно-медичного підґрунтя – об’єктивний стан … Постного В.М. такий, який … дозволяє самостійно рухатися/переміщуватися в просторі та мати будь-які соціальні контакти», - йдеться у висновку судово-медичної експертизи.

Нагадуємо, що 15 червня 2016 року НАБУ та САП заявили про викриття організованого злочинного угруповання, що завдало збитків державі у розмірі понад 3 млрд грн внаслідок спільної діяльності на підставі угод, укладених з ПАТ «Укргазвидобування». Відповідно до доказів, отриманих під час досудового розслідування кримінального провадження, організатором корупційної схеми є О.Онищенко, якого Верховна Рада України 5 липня позбавила недоторканності, а також проголосувала за його затримання та арешт. Усього в рамках даного кримінального провадження було затримано 12 підозрюваних.


postnyy ekspertyzaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.