Прокуратура Київської області відстояла в суді повернення державі 114 га землі
- Подробиці
- Опубліковано 28.07.2016 17:06
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1901
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
Установлено, що в 2014 році Головне управління Держземагентства в Київській області надало чоловікові в довгострокову оренду на 49 років земельну ділянку площею 114 га в межах Переяслав-Хмельницького району Київщини. Вказана земля надавалась в оренду для ведення фермерського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності, хоча частина земель належала до комунальної власності.
Утім, рішення було винесено незаконно, в порушення вимог законодавства не була проведена належним чином перевірка щодо виключення підстав для відмови у наданні дозволу проекту землеустрою щодо відведення зазначеної землі, не було враховано, що частина земель належала до комунальної власності, а також інші положення нормативних актів.
Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Київської області звернулась до суду з вимогою визнати недійсним та скасувати накази Головного управління Держземагентства в Київській області та договір оренди земельної ділянки, яку суд повністю задовольнив.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
26.01.2026 09:10
Збито та подавлено 110 ворожих БпЛА26.01.2026 09:03
1020 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 26 січня


Коментарі