​ГПУ завершила досудове розслідування щодо судді Господарського суду Києва

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування щодо судді Господарського суду м. Києва, якого було викрито під час спроби заволодіти шляхом зловживання довірою грошовими коштами в сумі 16 тис доларів США за позитивне вирішення ним питання щодо прийняття суддями Київського апеляційного господарського суду та Вищого господарського суду України рішення на користь суб’єкта господарювання.


Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

За результатами досудового розслідування 17.10.2017 прокурором у кримінальному провадженні обвинувальний акт щодо вказаного судді скеровано до Шевченківського районного суду міста Києва за ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 190 КК України (закінчений замах на заволодіння чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання довірою) для розгляду по суті.

Довідково: за скоєне кримінальне правопорушення передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.