Оболонський суд переніс розгляд справи бійця-добровольця з Грузії - через відсутність підозрюваного

sud bagishvili

 
Про це написав у своїй сторінці Фейсбук нардеп Ігор Луценко: «Сьогодні перенесли засідання по справі Георгія Багішвілі. Суд постановив обов'язкову присутність підозрюваного на засіданні.


Георгій Багішвілі - боєць-доброволець з Грузії. Воював з весни 2014 року на Сході у складі батальйону «Гарпун» та тренував там бійців. Зараз більше місяця сидить у колонії.

У липні 2014 року на блок-посту співробітники «Беркуту» виявили у Георгія автоматний ріжок з тридцятьма патронами. Забутий після чергового бойового виїзду на дні автомобіля серед мішків та екіпіровки.

Тодішній вирок - два роки умовно. Георгій приїхав воювати, тому домовились з правоохоронцями не відмічатися щомісячно.

Час сплинув, Георгія з численними державними нагородами, учасника бойових операцій оголосили в розшук. Виявилося, за невідмічання у дільничного, Георгія посадили в тюрму.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.