Прокуратура Києва у суді вимагає стягнути з підприємств-боржників понад 40 млн грн пайових внесків

gosp sud

 
У поточному місяці прокуратурою міста Києва до Господарського суду столиці пред’явлено позови про стягнення до бюджету міста понад 40 млн гривень, заборгованих забудовниками за сплату пайової участі на розвиток інфраструктури міста.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту. Тобто забудовник ще до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію має перерахувати до відповідного місцевого бюджету кошти для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.

Проте, прокуратурою столиці встановлені непоодинокі факти невиконання суб’єктами господарювання – забудовниками цих зобов’язань, зокрема за будівництво торгівельного будинку на вул. Архітектора Вербицького та житлових будинків на вулицях Тимірязівській, Щекавицькій, Кіквідзе та Саперне Поле. Як наслідок, до столичного бюджету не надійшло понад 40 млн гривень пайових внесків.

Органами столичної прокуратури й надалі вживатимуться вичерпні заходи, спрямовані на виявлення інших порушників містобудівного законодавства.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.