​У Києві засудили серійних «квартирників»

Чоловік разом зі спільником протягом двох місяців обікрав шість столичних квартир, завдавши потерпілим матеріальної шкоди на суму майже мільйон гривень. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Зловмисників затримали оперативні працівники. Вони зізналися у скоєних злочинах. Правопорушниками виявився уродженець сусідньої держави, раніше судимий за аналогічний злочин, та житель Київщини.

Товариші спочатку ставили пластикові «мітки» у дверях своїх «жертв», а тоді, вичікуючи слушний момент, зламували вхідні замки.

Чоловіки викрадали гроші, золоті прикраси, колекційні речі, мобільні телефони, одяг, побутову та цифрову техніку. Награбоване зловмисники ділили між собою та розпоряджалися на власний розсуд.

Вироком Оболонського районного суду у місті Києві іноземця за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, засуджено до чотирьох років позбавлення волі, а його спільник отримав три з половиною роки позбавлення волі.

Фото з архіву



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.