​Волинський поліцейський відсидить за ґратами 5 років за вимагання і одержання хабара

Відділом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вимагання та одержання неправомірної вигоди за вчинення дій з використанням наданої влади та службового становища слідчим слідчого відділу Луцького відділу поліції головного управління Національної поліції у Волинській області, повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.


Правоохоронець 22 серпня 2016 року був затриманий під час одержання від громадянина 200 доларів США за закриття кримінального провадження.

Рішенням Луцького міськрайонного суду слідчого визнано виним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права 3 роки займати посади у правоохоронних органах та конфіскацією половини належного йому на праві приватної власності майна.

Окрім того, правоохоронця позбавлено звання «лейтенант поліції».

Фото google.com.ua/maps



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.