​«Межигір’я» януковича повернули у державну власність

За участі прокуратури столиці Київським господарським апеляційним судом прийнято рішення про визнання недійсними договорів, за якими урядова резиденція «Межигір’я» вибула з державної власності. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.


У 2007 році вказане майно було відчужено з державної власності на підставі договору міни, укладеного між державною компанією ПАТ «НАК «Надра України» та приватним товариством. Проте з’ясувалося, що відчуження урядової резиденції відбулось з перевищенням повноважень державної компанії, поза процедурою приватизації та, взагалі, попри законодавчо встановлену заборону на укладання такої угоди. У подальшому, вказане майно було незаконно перепродано іншій юридичній особі – ТОВ «Танталіт», яка була його власником до теперішнього часу.

На сьогодні судом визнано недійсними договір міни урядової резиденції «Межигір’я» та договори купівлі-продажу вказаного майна.

Фото Еспресо TV



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.