На Донеччині заочно судитимуть прокуроршу-зрадницю, що працює на терористів «ДНР»
- Подробиці
- Опубліковано 12.08.2017 19:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1527
Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування злочинної діяльності колишнього працівника органів прокуратури України. У ході досудового розслідування встановлено, що мешканка м. Донецька, будучи восени 2014 року звільненою за власним бажанням з посади прокурора Донецької міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, з січня 2015 року співпрацює з терористичною організацією «ДНР».
Про це повідомляє прес-служба ГПУ.
На даний час зрадниця обіймає посаду так званого заступника начальника організаційно-контрольного відділу «Генеральної прокуратури ДНР», який здійснює організаційне забезпечення управлінських заходів «Генерального прокурора ДНР» і його заступників та контролює незаконну діяльність органів та підрозділів відомства.
Пособниця терористів надає злочинні накази підпорядкованим їй особам та здійснює контроль за додержанням нормативно-правових актів, прийнятих всупереч Конституції України та направлених на порушення прав громадян України, що проживають на тимчасово захопленій бойовиками території Донеччини.
Дії обвинуваченої кваліфіковано як участь та сприяння діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).
На даний час обвинувальний акт спрямовано до суду для проведення заочного судового розгляду.
Жінці загрожує до 15 років за ґратами.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

Землі біля метро Лісова вартістю...
24 июн. 2015 г.

Суд відмовив захисту януковича у...
20 янв. 2017 г.

Хакера, якого правоохоронці розшукували більше...
26 февр. 2018 г.
Набираючі популярність...

Шустрый Савик или Учитесь заниматься...
3 нояб. 2012 г.

«Крим був, є і буде...
12 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
13 июл. 2025 г.
Останні новини
13.07.2025 09:55
Збито 20 ударних БпЛА ворога13.07.2025 09:30
1240 кацапів подохло минулої доби на українській землі12.07.2025 10:42
Збито 344 повітряних ворожих цілі12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 липня обговорили наступні теми:
Коментарі