​Суд заарештував підозрюваного у вбивстві поліцейського

Шевченківський районний суд столиці обрав чоловікові запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб без права внесення застави. Нагадаємо, вчора, 6 липня, поліція затримала підозрюваного у вбивстві поліцейського, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Чоловікові, який обгрунтовано підозрюється у вбивстві співробітника Нацполіції Дмитра Глушака, правоохоронці інкримінують підозру за ст. 115 ч. 2 пункт 6 КК України (Умисне вбивство, скоєне з корисливих мотивів), та ч. 4 ст. 187 КК України (Розбій, спрямований на заволодіння майном, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень).

Шевченківський районний суд у м. Києві обрав чоловікові запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, без права внесення застави на 60 діб.

Фото slovoidilo.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 24 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.