​Як пройшов суд за позовом Саакашвілі до Порошенка про вкрадене громадянство

Суд за позовом Михайла Саакашвілі до Порошенка про громадянство, яке президент України вкрав у Михайла. Є адвокати, є представники відповідача (порошенка). Експертів, які встановлювали підпис пана Михайла, немає. Вже більше року як експерти не можуть встановити аутентичність підпису. Кажуть, що вже немає того, що треба досліджувати. Десь ділись ті документи, які треба дослідити.


Строки для дослідження пройшли вже давно.

Справа повинна була бути закінчена ще в лютому 2018 року.

Адвокати надавали всі документи, що в них були, навіть договори про адвокатську допомогу і звертались до експертної групи з пропозицією залучити міжнародних експертів, але їм була надана відмова. Тобто, самі не можемо встановити істину, але допомагати нам не треба.

Паша Богомазов подав клопотання про стягнення штрафу з експертів про затягування процесу. По 51 грн з кожного.

Відповідач: експертам все зрозуміло, їм надані всі підписи, які треба порівнювати. У них є всі документи. Тобто, його (відповідача) висновок, нібито, збігається з адвокатським.

Але...

«Так, експерти затягують процес, від них немає, чого чекати, але треба дочекатись...»

Суд пішов до нарадчої кімнати.

Прийшов.

У задоволенні клопотання про визнання фальсифікації підпису Саакашвілі відмовити.

Продовжити проведення експертиз.

У штрафі (51 грн) експертам відмовити.

Liza Bogutskaya, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Liza Bogutskaya



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.