УПЦ КП просить скасувати їх ліквідацію: суд відкрив провадження у справі
- Подробиці
- Опубліковано 16.07.2019 20:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1430
Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Української Православної Церкви Київського Патріархату до Міністерства культури України щодо скасування наказу в частині, де зазначено, що втратили чинність накази Міністерства про реєстрацію у новій редакції Статуту релігійної організації «КИЇВСЬКА ПАТРІАРХІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ», а також про нову редакцію Статуту про управління УПЦ КП, повідомляє прес-служба суду.
Справа розглядатиметься в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та без проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.
Нагадаємо, разом із позовною заявою було подане клопотання про забезпечення позову, де позивач просив негайно зупинити дію оскаржуваного наказу в частині втрати чинності наказів Міністерства про статути УПЦ КП. Суд, розглянувши дану заяву, – залишив її без задоволення, оскільки позивачем не доведені та документально не підтверджені обставини, які б вказували на очевидну небезпеку заподіянню шкоди його правам, свободам, інтересам та які б унеможливили їх захист без вжиття відповідних заходів до ухвалення рішення у справі. Окрім того, в матеріалах справи відсутні докази та підтвердження того, що невжиття заходів до забезпечення позову якимось чином може ускладнити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Як відомо, у позовній заяві позивач просить суд визнати протиправним та скасувати Наказ Міністерства культури України від 30 січня 2019 року у частині, а саме «визнати таким, що втратили чинність накази Міністерства культури України «Про реєстрацію Статуту РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «КИЇВСЬКА ПАТРІАРХІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» у новій редакції та «Про нову редакцію Статуту про управління Української Православної Церкви Київський Патріархат».
Раніше, 12 липня, Київська Патріархія УПЦ КП зверталась до Окружного адміністративного суду міста Києва з проханням заборонити передавати іншим особам у користування будинки Михайлівського Золотоверхого монастиря, а також інші об’єкти нерухомого майна.
Фото oask.gov.ua
Також з цієї категорії...

Павліченки травмувалися саме під час...
23 июл. 2013 г.

Суд не задовольнив позов Петра...
6 февр. 2019 г.

Суд відкрив провадження у справі...
23 сент. 2019 г.
Набираючі популярність...

Григорій Немиря: Політична параноя Януковича...
20 апр. 2012 г.

У Тимошенко вилучили два дозиметри,...
13 сент. 2012 г.

Юлія Тимошенко написала Януковичу, що...
8 янв. 2013 г.
Останні новини
06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛА06.07.2025 10:27
1180 москалів подохло минулої доби на українській землі05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українцівПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі