У столиці суд призначив покарання вуличному грабіжнику
- Подробиці
- Опубліковано 15.04.2018 13:45
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1777

Подія трапилася у лютому по вулиці Дорогожицькій. Грабіжника вирвав із рук потерпілої телефон. Вночі до чергової частини Шевченківського управління поліції зателефонувала дівчина та повідомила, що її пограбували. Потерпіла поверталася з роботи, коли до неї підбіг чоловік, вдарив по голові та забрав мобільний. Заявниця запам'ятала кривдника та надала детальний опис правоохоронцям, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Співробітники карного розшуку встановили зловмисника. Його затримали та доставили до управління поліції. Грабіжником виявився 39-річний чоловік, раніше судимий за скоєння вбивства. Під час поверхневого огляду поліцейські вилучили у нього викрадений телефон.
Вироком Шевченківського районного суду м. Києва фігуранта за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, засуджено до п’яти років позбавлення волі.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.06.2026 09:33
Збито та подавлено 132 цілі противника28.06.2026 09:27
1250 москалів подохло минулої доби на українській землі27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак розповість головні новини України та світу станом на 27 червня


Коментарі