​У столиці суд призначив покарання вуличному грабіжнику

Подія трапилася у лютому по вулиці Дорогожицькій. Грабіжника вирвав із рук потерпілої телефон. Вночі до чергової частини Шевченківського управління поліції зателефонувала дівчина та повідомила, що її пограбували. Потерпіла поверталася з роботи, коли до неї підбіг чоловік, вдарив по голові та забрав мобільний. Заявниця запам'ятала кривдника та надала детальний опис правоохоронцям, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Співробітники карного розшуку встановили зловмисника. Його затримали та доставили до управління поліції. Грабіжником виявився 39-річний чоловік, раніше судимий за скоєння вбивства. Під час поверхневого огляду поліцейські вилучили у нього викрадений телефон.

Вироком Шевченківського районного суду м. Києва фігуранта за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, засуджено до п’яти років позбавлення волі.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.