​28 листопада відбудеться підготовче засідання у справі за позовом держсекретаря МОЗ Янчука до КМУ

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Артема Янчука щодо визнання протиправним та скасування розпорядження Кабінету Міністрів України про його звільнення з посади держсекретаря МОЗ та про тимчасове призначення на цю посаду Інни Солодкої. Позивач також просить суд поновити його на посаді держсекретаря МОЗ із дня його звільнення, повідомляє прес-служба суду.


Суд ухвалив розглядати адміністративну справу у загальному провадженні та призначив підготовче судове засідання на 28 листопада 2019 року.

Нагадаємо, раніше прес-служба ОАСК повідомляла, що суд відмовив Артему Янчуку у вжитті заходів забезпечення позову та не зупинив дію розпоряджень Уряду про його звільнення з посади держсекретаря МОЗ та про тимчасове призначення та цю посаду Інни Солодкої.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 жовтня розповів про наступні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.